LocalGov Elections (3.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (44 entries)

en: Next
be: Наступны

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Value
be: Значэнне

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: On
be: На

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: view
be: глядзець

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Help text
be: Даведкавы тэкст

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Back
be: Назад

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Time
be: Час

en: Add
be: Дадаць

en: Notes
be: Заўвагі

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: File size
be: Памер файла

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Votes
be: Галасы

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Results
be: Вынікі

en: Duplicate
be: Дубліраваць

en: votes
be: галасы

en: Apply
be: Ужыць

en: Machine name
be: Машынная назва

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Abbreviation
be: Абрэвіятура
