LocalGov Elections (3.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (27 entries)

en: Next
bs: Sljedeći

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Value
bs: Vrijednost

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Help text
bs: Pomoćni tekst

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: Label
bs: Oznaka

en: Time
bs: Vrijeme

en: Add
bs: Dodaj

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Votes
bs: Glasovi

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Results
bs: Rezultati

en: Apply
bs: Primjeni
