LocalGov Elections (3.0.0-beta1) - en to dz translation catalogue (27 entries)

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: view
dz: སྟོན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Help text
dz: གྲོགས་རམ་ཚིག་ཡིག།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Votes
dz: གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Results
dz: གྲུབ་འབྲས་ཚུ་

en: Abbreviation
dz: སྡུད་ཚིག།
