LocalGov Elections (3.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (52 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Value
el: Αξία

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: On
el: Ανοικτό

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: view
el: προβολή

en: File
el: Αρχείο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Help text
el: Κείμενο βοήθειας

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Back
el: Πίσω

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Summary
el: Περίληψη

en: Time
el: Ώρα

en: Add
el: Προσθήκη

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Off
el: Κλειστό

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: File size
el: Μέγεθος αρχείου

en: Desc
el: Φθί

en: Provider
el: Πάροχος

en: Votes
el: Ψήφοι

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Result
el: Αποτέλεσμα

en: Results
el: Αποτελέσματα

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Duplicate
el: Αντίγραφο

en: Analysis
el: Ανάλυση

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Abbreviation
el: Συντομογραφία

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ

en: Import configuration
el: Εισαγωγή ρυθμίσεων
