LocalGov Elections (3.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (41 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: On
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: view
eo: rigardi

en: File
eo: Dosiero

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Help text
eo: Helpa teksto

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Time
eo: Tempo

en: Add
eo: Aldonu

en: ID
eo: Identigilo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Custom
eo: Propra

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Provider
eo: Provizanto

en: Votes
eo: Voĉdonoj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Results
eo: Rezultoj

en: votes
eo: voĉoj

en: Apply
eo: Apliku

en: Abbreviation
eo: Mallongigo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
