LocalGov Elections (3.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (54 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Value
fi: Arvo

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: On
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: view
fi: näkymä

en: File
fi: Tiedosto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Help text
fi: Ohjeteksti

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: Back
fi: Takaisin

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Time
fi: Aika

en: Add
fi: Lisää

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: All
fi: Kaikki

en: Area
fi: Alue

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Off
fi: Pois päältä

en: Custom
fi: Oma

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: File size
fi: Tiedoston koko

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Votes
fi: Äänet

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Result
fi: Tulos

en: Results
fi: Tulokset

en: Duplicate
fi: Monista

en: County
fi: Maakunta

en: Analysis
fi: Analyysi

en: Apply
fi: Käytä

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Total Votes
fi: Kokonaisäänet

en: Abbreviation
fi: Lyhennetty muoto

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Fetch
fi: Nouda

en: Export @label
fi: Lataa @label

en: Import configuration
fi: Tuo asetukset

en: Term length
fi: Jäsenkauden pituus
