LocalGov Elections (3.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (32 entries)

en: Next
gu: આગળ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: On
gu: ચાલુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: view
gu: જુઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Help text
gu: મદદ સંદેશ

en: Import
gu: આયાત

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Time
gu: સમય

en: Add
gu: ઉમેરો

en: All
gu: બધા

en: Area
gu: વિસ્તાર

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: File size
gu: ફાઈલ માપ

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Votes
gu: મત

en: Result
gu: પરિણામ

en: Results
gu: પરિણામો

en: votes
gu: મતો

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Abbreviation
gu: સંક્ષિપ્ત
