LocalGov Elections (3.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (53 entries)

en: Next
he: הבא

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: On
he: פעיל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: view
he: צפיה

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Help text
he: טקסט עזרה

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Back
he: אחורה

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Summary
he: תקציר

en: Time
he: זמן

en: Add
he: הוספה

en: Notes
he: הערות

en: All
he: הכל

en: Area
he: איזור

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Off
he: כבוי

en: Custom
he: מותאם

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: File size
he: גודל קובץ

en: Desc
he: יורד

en: Provider
he: ספק

en: Votes
he: הצבעות

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Result
he: תוצאה

en: Results
he: תוצאות

en: Plugin
he: פלאגין

en: Duplicate
he: שכפול

en: Analysis
he: ניתוח המידע

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Abbreviation
he: קיצור

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Import configuration
he: יבוא תצורה
