LocalGov Elections (3.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (44 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: On
hr: Uključi

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: view
hr: prikaz

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Help text
hr: Tekst pomoći

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Back
hr: Natrag

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Summary
hr: Sažetak

en: Time
hr: Vrijeme

en: Add
hr: Dodaj

en: Notes
hr: Bilješke

en: All
hr: Svi

en: Area
hr: Područje

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: File size
hr: Veličina datoteke

en: Desc
hr: Silazno

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Votes
hr: Glasova

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Result
hr: Rezultat

en: Results
hr: Rezultati

en: Apply
hr: Primjeni

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Abbreviation
hr: Skraćenica

en: Asc
hr: Uzlazno
