LocalGov Elections (3.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (36 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Value
jv: Biji

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: view
jv: tampilan

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Help text
jv: Teks pitulungan

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Time
jv: Wektu

en: Add
jv: Tambah

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Custom
jv: Kostum

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: File size
jv: Ukuran berkas

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Results
jv: Kasilé

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Abbreviation
jv: Singkatan

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
