LocalGov Elections (3.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (34 entries)

en: Next
ka: შემდეგი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: view
ka: ნახვა

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Label
ka: სათაური

en: Time
ka: დრო

en: Add
ka: დამატება

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: File size
ka: ფაილის ზომა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Votes
ka: ხმები

en: Result
ka: შედეგი

en: Results
ka: შედეგები

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: Abbreviation
ka: აბრევიატურა

en: - All -
ka: - ყველა -
