LocalGov Elections (3.0.0-beta1) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Next
mg: Manaraka

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia
