LocalGov Elections (3.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (27 entries)

en: Next
mn: Дараах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: view
mn: харах

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Help text
mn: Тусламж текст

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Default
mn: Анхны утга

en: Time
mn: Цаг

en: Add
mn: Нэмэх

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Votes
mn: Саналууд

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
