LocalGov Elections (3.0.0-beta1) - en to os translation catalogue (23 entries)

en: Next
os: Дарддæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: view
os: бакаст

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Help text
os: Æмбарынгæнæн текст

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: Summary
os: Иумиагæй

en: Time
os: Афон

en: Add
os: Бафтау
