LocalGov Elections (3.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (64 entries)

en: Next
ru: Вперёд

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: Value
ru: Значение

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: On
ru: Вкл

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: view
ru: представление

en: File
ru: Файл

en: Edit
ru: Редактировать

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: Help text
ru: Справочный текст

en: Import
ru: Импортировать

en: Export
ru: Экспортировать

en: Back
ru: Назад

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Summary
ru: Сводка

en: Time
ru: Время

en: Add
ru: Добавить

en: Notes
ru: Примечания

en: All
ru: Все

en: Area
ru: Область

en: Block
ru: Блок

en: Page
ru: Страница

en: Off
ru: Выкл

en: Custom
ru: Собственная

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: File size
ru: Размер файла

en: Desc
ru: По убыванию

en: Provider
ru: Поставщик

en: Votes
ru: Голоса

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Result
ru: Результат

en: Results
ru: Результаты

en: Plugin
ru: Плагин

en: Duplicate
ru: Дубликат

en: County
ru: Округ

en: Analysis
ru: Анализ

en: votes
ru: голоса

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Paragraph
ru: Параграф

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Abbreviation
ru: Аббревиатура

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Organisation
ru: Организация

en: Export @label
ru: Экспортировать @label

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Import configuration
ru: Импорт конфигурации

en: Paragraphs
ru: Параграфы

en: Candidate
ru: Кандидат

en: Candidates
ru: Кандидаты

en: Election
ru: Выборы

en: Elected
ru: Избран(-а)

en: Parish
ru: Округ
