LocalGov Elections (3.0.0-beta1) - en to se translation catalogue (14 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Add
se: Lasit

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: Results
se: Ohcanbohtosat
