LocalGov Elections (3.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (51 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: On
sk: Zapnúť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: view
sk: zobraziť

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Help text
sk: Text pomocníka

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Back
sk: Späť

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Time
sk: Čas

en: Add
sk: Pridať

en: Notes
sk: Poznámky

en: All
sk: Všetky

en: Area
sk: Oblasť

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Custom
sk: Vlastná

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: File size
sk: Veľkosť súboru

en: Desc
sk: Zostupne

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Votes
sk: Hlasy

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Results
sk: Výsledky

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Filter parameters
sk: Parametre filtra

en: Analysis
sk: Analýzy

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Abbreviation
sk: Skratka

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
