LocalGov Elections (3.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (27 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Value
sq: Vlera

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: view
sq: shfaq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Help text
sq: Tekst ndihmues

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Time
sq: Ora

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Votes
sq: Votat

en: Results
sq: Rezultatet

en: Abbreviation
sq: Shkurtim
