LocalGov Elections (3.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (22 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Help text
sr: Помоћ

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: Time
sr: Време

en: ID
sr: ИД

en: Block
sr: Блок

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Provider
sr: Провајдер

en: Sort by
sr: Сортирај по
