LocalGov Elections (3.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (44 entries)

en: Next
ta: அடுத்து

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: On
ta: சரி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: view
ta: பார்

en: File
ta: கோப்பு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Date
ta: தேதி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Help text
ta: வணக்க உரை

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: Time
ta: நேரம்

en: Add
ta: சேர்

en: All
ta: எல்லா

en: Area
ta: பரப்பு

en: Block
ta: பெட்டி

en: Page
ta: பக்கம்

en: Off
ta: இல்லை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: File size
ta: கோப்பு அளவு

en: Provider
ta: வழங்குநர்

en: Votes
ta: வாக்குகள்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Result
ta: முடிவு

en: Results
ta: முடிவுகள்

en: Duplicate
ta: நகல்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Abbreviation
ta: சொற்சுருக்கம்

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
