LocalGov Elections (3.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (34 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: On
th: เปิด

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: File
th: ไฟล์

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: Import
th: นำเข้า

en: Export
th: ส่งออก

en: Back
th: กลับ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Time
th: เวลา

en: Add
th: เพิ่ม

en: ID
th: ไอดี

en: All
th: ทั้งหมด

en: Off
th: ปิด

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: File size
th: ขนาดไฟล์

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Votes
th: คะแนนโหวต

en: Result
th: ผล

en: Results
th: ผลลัพท์

en: Duplicate
th: การทำซ้ำ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Abbreviation
th: อักษรย่อ

en: Import configuration
th: การนำเข้าการตั้งค่าคอนฟิก
