LocalGov Elections (3.0.0) - en to bg translation catalogue (37 entries)

en: Next
bg: Още

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: view
bg: преглед

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Help text
bg: Помощен текст

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Back
bg: Назад

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Summary
bg: Обзор

en: Time
bg: Време

en: Add
bg: Добави

en: Notes
bg: Бележки

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Votes
bg: Гласа

en: Results
bg: Резултати

en: Apply
bg: Търси

en: Abbreviation
bg: Съкращение
