LocalGov Elections (3.0.0) - en to bo translation catalogue (46 entries)

en: Next
bo: འོག་མ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Help text
bo: རོགས་རམ་ཡིག་ཆ

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: All
bo: ཡོངས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: File size
bo: ཡིག་ཆའི་ཆེ་ཆུང

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Votes
bo: འདེམས་ཤོག

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Results
bo: མཇུག་འབྲས

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Abbreviation
bo: བསྡུས་ཚིག

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
