LocalGov Elections (3.0.0) - en to eu translation catalogue (47 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: view
eu: ikusi

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Help text
eu: Laguntza testua

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Back
eu: Itzuli

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Summary
eu: Laburpena

en: Time
eu: Ordua

en: Add
eu: Gehitu

en: Notes
eu: Oharrak

en: ID
eu: IDa

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: File size
eu: Fitxategi tamaina

en: Desc
eu: Beheraka

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Votes
eu: Botoak

en: Results
eu: Emaitzak

en: Analysis
eu: Analisia

en: votes
eu: bozketak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Abbreviation
eu: Laburdura

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
