LocalGov Elections (3.0.0) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: Time
ga: Am

en: County
ga: Contae

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
