LocalGov Elections (3.0.0) - en to gl translation catalogue (49 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: On
gl: Activo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: view
gl: vista

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Help text
gl: Texto de axuda

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Back
gl: Voltar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Summary
gl: Resumo

en: Time
gl: Hora

en: Add
gl: Engadir

en: Notes
gl: Notas

en: All
gl: Todo

en: Area
gl: Área

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: File size
gl: Tamaño do ficheiro

en: Provider
gl: Proveedor

en: Votes
gl: Votos

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Results
gl: Resultados

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: Analysis
gl: Análise

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Abbreviation
gl: Abreviatura

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
