LocalGov Elections (3.0.0) - en to hy translation catalogue (32 entries)

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Help text
hy: Օգնող տեքստ

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Back
hy: Հետ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Area
hy: Տարածք

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: File size
hy: Ֆայլի չափը

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
