LocalGov Elections (3.0.0) - en to kk translation catalogue (30 entries)

en: Next
kk: Келесі

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Help text
kk: Анықтама

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Time
kk: Уақыт

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Votes
kk: Дауыстар

en: Results
kk: Нәтижелер

en: votes
kk: Дауыстар

en: Abbreviation
kk: Аббревиатура
