LocalGov Elections (3.0.0) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Content
mk: Содржина

en: Import
mk: Внесување

en: Export
mk: Изнесување

en: Add
mk: Додај

en: - All -
mk: - Сите -
