LocalGov Elections (3.0.0) - en to ne translation catalogue (36 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Value
ne: मान

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: On
ne: माथि

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: view
ne: दृश्य

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Help text
ne: मद्दत जानकारी

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Time
ne: समय

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: ID
ne: परिचय

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Votes
ne: मत

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Results
ne: परिणाम

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Abbreviation
ne: संक्षिप्त
