LocalGov Elections (3.0.0) - en to te translation catalogue (32 entries)

en: Next
te: తరువాత

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Value
te: విలువ

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: view
te: వీక్షించు

en: File
te: ఫైల్

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: Help text
te: సహాయపు పాఠ్యం

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Summary
te: సారాశం

en: Time
te: సమయం

en: Add
te: చేర్చు

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Result
te: ఫలితం

en: Results
te: ఫలితాలు

en: Analysis
te: విశ్లేషణ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: - All -
te: - అన్ని -
