LocalGov Elections (3.0.0) - en to af translation catalogue (31 entries)

en: Next
af: Volgende

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: On
af: Op

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: view
af: bekyk

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Help text
af: Hulpteks

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Back
af: Terug

en: Default
af: Verstek

en: Time
af: Tyd

en: Add
af: Voeg by

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Votes
af: Stemme

en: Results
af: Resultate

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
