LocalGov Elections (3.0.0) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Next
br: Da heul

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Import
br: Enporzh

en: Page
br: Pajenn

en: Plugin
br: Lugant
