LocalGov Elections (3.0.0) - en to ca translation catalogue (50 entries)

en: Next
ca: Següent

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: On
ca: Actiu

en: Yes
ca: Sí

en: view
ca: mostra

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Help text
ca: Text d'ajuda

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Back
ca: Enrere

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Summary
ca: Resum

en: Time
ca: Hora

en: Add
ca: Afegeix

en: All
ca: Tot

en: Area
ca: Àrea

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: File size
ca: Mida del fitxer

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Votes
ca: Vots

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Result
ca: Resultat

en: Results
ca: Resultats

en: Plugin
ca: Connector

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Analysis
ca: Anàlisi

en: Apply
ca: Aplica

en: File upload failed.
ca: Ha fallat la càrrega del fitxer.

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Abbreviation
ca: Abreviatura

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Import configuration
ca: Importa la configuració
