LocalGov Elections (3.0.0) - en to lt translation catalogue (55 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: view
lt: peržiūrėti

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Back
lt: Atgal

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: Time
lt: Laikas

en: Add
lt: Pridėti

en: Notes
lt: Pastabos

en: All
lt: Visi

en: Area
lt: Plotas

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Custom
lt: Savitas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: File size
lt: Failo dydis

en: Desc
lt: Maž

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Votes
lt: Balsai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Result
lt: Rezultatas

en: Results
lt: Rezultatai

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: County
lt: Grafystė

en: Analysis
lt: Analizė

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Offset
lt: Poslinkis

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Abbreviation
lt: Sutrumpinimas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Asc
lt: Did

en: Import configuration
lt: Konfigūracijos importavimas

[ctx: PHP date format]
en: j F Y
lt: Y F d
