LocalGov Elections (3.0.0) - en to ms translation catalogue (39 entries)

en: Next
ms: Seterusnya

en: Delete
ms: Padam

en: Content
ms: Kandungan

en: Value
ms: Nilai

en: Cancel
ms: Batal

en: Description
ms: Huraian

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: view
ms: lihat

en: File
ms: Fail

en: Edit
ms: Sunting

en: Date
ms: Tarikh

en: Reset
ms: Set semula

en: Help text
ms: Teks bantuan

en: Export
ms: Eksport

en: Default
ms: Lalai

en: Summary
ms: Ringkasan

en: Time
ms: Masa

en: Add
ms: Tambah

en: All
ms: Semua

en: Block
ms: Blok

en: Page
ms: Halaman

en: Off
ms: Tutup

en: Custom
ms: Tersuai

en: Promoted to front page
ms: Dipromosikan ke laman depan

en: File size
ms: Saiz fail

en: Desc
ms: Menurun

en: Votes
ms: Undian

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Results
ms: Keputusan

en: Apply
ms: Pohon

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: - Select -
ms: - Pilih -

en: Abbreviation
ms: Singkatan

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Asc
ms: Menaik
