LocalGov Elections (3.0.0) - en to nn translation catalogue (35 entries)

en: Next
nn: Neste

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: On
nn: På

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: view
nn: vis

en: File
nn: Fil

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Help text
nn: Hjelpetekst

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: Back
nn: Attende

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Summary
nn: Samandrag

en: Time
nn: Tid

en: Notes
nn: Notat

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Abbreviation
nn: Forkorting

en: - All -
nn: - Alle -
