LocalGov Events (3.0.7) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Categories
bn: বিভাগসমূহ

en: Date
bn: তারিখ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Image
bn: ছবি

en: Category
bn: বিভাগ

en: Location
bn: অবস্থান

en: Today
bn: আজ
