LocalGov Events (3.0.7) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Categories
cy: Categorïau

en: Date
cy: Dyddiad

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Image
cy: Delwedd

en: Category
cy: Categori

en: category
cy: categori

en: Page
cy: Tudalen

en: Location
cy: Lleoliad

en: Price
cy: Pris

en: Events
cy: Digwyddiadau

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Today
cy: Heddiw

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
