LocalGov Events (3.0.7) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Category
ga: Ábhar

en: Price
ga: Praghas

en: Events
ga: Imeachtaí

en: Start date
ga: Dáta tosaithe

en: Today
ga: Inniu

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
