LocalGov Events (3.0.7) - en to he translation catalogue (31 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Cost
he: עלות

en: Categories
he: קטגוריות

en: Date
he: תאריך

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Image
he: תמונה

en: Category
he: קטגוריה

en: category
he: קטגוריה

en: Event
he: אירוע

en: Page
he: דף

en: Location
he: מיקום

en: Price
he: מחיר

en: Desc
he: יורד

en: Events
he: אירועים

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: Provider
he: ספק

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Today
he: היום

en: Apply
he: החל

en: Date range
he: טווח תאריכים

en: Offset
he: היסט

en: This month
he: בחודש זה

en: Dates
he: תאריכים

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
