LocalGov Events (3.0.7) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: Image
ka: სურათი

en: Category
ka: კატეგორია

en: category
ka: კატეგორია

en: Page
ka: გვერდი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Today
ka: დღეს

en: Dates
ka: თარიღები

en: - All -
ka: - ყველა -
