LocalGov Events (3.0.7) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Categories
kk: Категория

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: Category
kk: Категория

en: category
kk: категориясы

en: Page
kk: Бет

en: Location
kk: Орналасуы

en: This week
kk: Бұл апта
