LocalGov Events (3.0.7) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Cost
lv: Izmaksas

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Image
lv: Attēls

en: Category
lv: Kategorija

en: category
lv: kategorija

en: Event
lv: Notikums

en: Page
lv: Lapa

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Price
lv: Cena

en: Desc
lv: Dilst.

en: Events
lv: Notikumi

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Today
lv: Šodien

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Date range
lv: Datumu diapazons

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Dates
lv: Datumi

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
