LocalGov Events (3.0.7) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Date
ps: نيټه

en: Search
ps: لټون

en: Image
ps: انځور

en: Category
ps: ټولی

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Today
ps: نن

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
