LocalGov Events (3.0.7) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Categories
sl: Kategorije

en: Date
sl: Datum

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: Category
sl: Kategorija

en: category
sl: kategorija

en: Page
sl: Stran

en: Location
sl: Mesto

en: Price
sl: Cena

en: Today
sl: Danes

en: Dates
sl: Datumi
