LocalGov Events (3.0.7) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Date
th: วันที่

en: Search
th: ค้นหา

en: Category
th: หมวดหมู่

en: category
th: หมวดหมู่

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Price
th: ราคา

en: Start date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
