LocalGov Events (3.0.7) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Body
ur: متن

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Date
ur: تاریخ

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Image
ur: تصویر

en: Category
ur: زمرہ

en: Page
ur: صفحہ

en: Provider
ur: سہولت کار

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
