LocalGov Events (3.1.0) - en to da translation catalogue (35 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Delete
da: Slet

en: Cost
da: Omkostning

en: Categories
da: Kategorier

en: Date
da: Dato

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Image
da: Billede

en: Category
da: Kategori

en: category
da: kategori

en: Event
da: Begivenhed

en: Page
da: Side

en: Location
da: Lokation

en: Price
da: Pris

en: Desc
da: Faldende

en: Events
da: Begivenheder

en: Start date
da: Startdato

en: End date
da: Slutdato

en: Provider
da: Udbyder

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Today
da: I dag

en: Apply
da: Udfør

en: Unpublish
da: Træk tilbage

en: Date range
da: Datointerval

en: Offset
da: Forskydning

en: Action type
da: Handlingstype

en: This week
da: Denne uge

en: This month
da: Denne måned

en: Dates
da: Datoer

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Tomorrow
da: I morgen

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende
