LocalGov Events (3.1.0) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Unpublish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་བཤོལ་

en: Next month
dz: ཤུལ་མམ་གྱི་ཟླཝ།
